for english version please visit my old website at old.jendaf.cz
Czech
data/images/novinky/061-ankara/01.jpg

061 ankara 28. 4. 2007

Začalo nám konečně pršet jak slibuje i předpověď na příští týden. Celý den je tu pochmurně a pokoj vypadá neútulně ačkoliv zde bydlím sám. Člověk tu dostává pocit, že jako jednotlivec tady s tím nic neudělá. Každé ráno mám na počítači vrstvičku prachu. Dobré je, že za ty peníze co platíme víc, tak nám Turci aspoň jednou do měsíce setřou podlahu.

Úklidová četa na koleji každý všední den uklízí. Přístup ostatních studentů a všeobecně Turků dělá z úklidu tak akorát frašku. Vesele klepou všichni popel od cigaret na zem a vajgly tam do jednoho končí také. Zdálo by se, že je to nepatrné, problém je v tom, že kouří 90% lidí.

Zítra ráno se chystáme do Istanbulu vlakem. Následující týden tam probíhá grafický workshop. Jízdenky nám zajistili spolužáci. Byl to už jediný spoj do Istanbulu, jelikož se tam schyluje na velkou demonstraci, tak tam teď všichni jedou. Tohle sdělili spolužáci. Jaká bude pravda, to Vám objektivně vylíčím zítra. Ale začíná to už smrdět.

 
data/images/novinky/061-ankara/01.jpg data/images/novinky/061-ankara/02.jpg data/images/novinky/061-ankara/03.jpg data/images/novinky/061-ankara/04.jpg data/images/novinky/061-ankara/05.jpg
 
TOPlist