for english version please visit my old website at old.jendaf.cz
Czech
data/images/novinky/zeitgeist/01zeitgeist.jpg

Zeitgeist 12. 2. 2008

Zeitgeist - tak zní americký filmový dokument, který se snaží ukázat jiný pohled na události, které se dotýkají nás všech. Dokument, který je krutě cenzurovaný médii po celém světě.

Ve filmu zazní mimo jiné:

"Máme velký problém! Protože vy, lidé, a 62 milionů dalších Američanů mě právě poslouchá. Protože méně než 3 % z vás čtě knihy. Nebo méně než 15 % z vás čte noviny. Neboť jediná pravda, kterou znáte je ta, kterou vidíte v televizi. Je tu celá generace, která nikdy nepoznala nic jiného, než to, co vyšlo z této bedny. Tato televize je váš gospel, největší objev v historii lidstva. Tato televize dokáže vyrobit nebo svrhnout prezidenty, papeže, ministry... Televize, to je ta největší moc na celém světě, a běda, když padne do rukou nesprávných lidí. A když největší společnost na světě ovládá největší prostředek propagandy na celém světě... Kdo ví, jaký bordel vám budou strkat pod nos namísto pravdy. Tak mě tedy dobře poslouchejte: V televizi není pravda! Televize je jen sprostý zábavní park. Televize je cirkus, karneval, cestující zástup akrobatů, vypravěčů, tanečníků, zpěváků, žonglérů, podřadných bavičů, krotitelů lvů a fotbalistů. Je to byznys na zabíjení nudy. A vy tam sedíte, den co den, noc za nocí. Bez ohledu na věk, barvu pleti nebo vyznání... My jsme to jediné, co znáte. Začínáte věřit iluzím, kterými vás krmíme. Začínáte si myslet, že televize je realita, a vaše vlastní životy nejsou skutečné. Děláte cokoli, co vám v té bedně řeknou. Oblékáte se jako v telce, stravujete se jako v telce, vychováváte svoje děti jako to dělají v telce, dokonce i přemýšlíte jako telka! Toto je davové šílenství, vy maniaci! Bože můj, lidi, myslete! Vy jste ti skuteční!!! My jsme jen iluze!"

... nebo...

Aaron Russo byl s Nicholasem Rockefellerem velmi dobrý přítel, ale Aaron nakonec toto přátelství přerušil po tom, co se něco dozvěděl o Rockefellerovcích a jejich ambicích. Jednoho dne mi zavolala moje známá,právnička a povídá:

"Chtěl by jsi se setkat s jedním z Rockefellerovců?"
A já jsem řekl: "Samozřejmě, velmi rád!"
Spřátelil jsme se s ním a on mi začal prozrazovat různé věci. Jedné noci mi řekl:
"Něco se stane Aarone.., a na základě toho půjdeme do Afganistánu, aby jsme mohli natáhnout ropovod z Kaspického moře. Půjdeme do Iráku vzít ropu a založit vojenské základny na středním východě, a půjdeme do Venezuely a zbavíme se Chavéze."

První dva úkoly se jim podařily, Chavéz však ne.
Pověděl mi: "Uvidíš chlapíky prohledávající jeskyně, hledající...
...hledající lidi, které nikdy nenajdou."

Smál se tomu, že máme tuto válku proti terorizmu,a přitom nemáme žádného skutečného nepřítele.
Hovořil o tom, že válku proti terorizmu není možno nikdy vyhrát, jelikož to je nekonečná válka, a tak můžete stále lidem brát jejich svobody.

Já mu na to povídám: "Jak chcete přesvědčit lidi, že je tato válka skutečná?"

On odpověděl: "Přes média. Média dokážou presvědčit každého, že je skutečná. Jednoduše se o tom dokola mluví. Znova a znova a lidi tomu nakonec uvěří."

Oni vytvořili v roce 1913 centrální banku pomocí lží. Též 11. září, to byla zase jen další lež.
Po 11. září bojují ve válce proti terorizmu a jen tak z ničeho nic vtrhnou do Iráku, což byla další lež
a teď jdou pokračovat s Íránem. Celé je to jedna věc za druhou, vedoucí k dalším a dalším...

Řekl jsem mu: "Proč to všechno děláte? Jaký to má smysl? Máte všechny peníze světa - máte veškerou moc. Vždyť ubližujete lidem. To není dobrá věc."

On odpověděl: "A proč tě zajímají lidi? Starej se o sebe a o svojí rodinu."

A tak jsem se zeptal: "Jaký je primární cíl toho všeho?"

On mi řekl: "Naším cílem je označkovat každého člověka na tomto světě RFID mikročipem. Na těch čipech budou peníze, identifikace a všechno ostatní a kdyby chtěl někdo protestovat proti tomu co děláme nebo nedělat to co po něm chceme, můžeme jednoduše vypnout jeho čip."

... a nebo... 

"Jsme vděčni Washington Postu, novinám New York Times, Time Magazine a jiným výborným tiskovinám, jejichž ředitelé chodili na naše setkání a zachovali diskrétnost déle než 40 let. Bylo by to nemožné, abychom vyvinuli náš plán pro svět, kdybychom po tuto dobu byli pod dohledem médií. Svět je však dnes sofistikovanější, a lépe připraven na světovládu. Celosvětová vláda elity a světových bankéřů je určitě lepší, než samostatné rozhodování každého národa, praktikované v minulých staletích."
David Rockefeller, Výbor zahraničních vztahů

Více na stránkách:
http://www.csfd.cz/film/235453-zeitgeist-the-movie/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie
http://911.yweb.sk/filmy.html
http://911blog.yweb.sk/

http://zeitgeistmovie.com/  oficiální stránky

 
data/images/novinky/zeitgeist/01zeitgeist.jpg data/images/novinky/zeitgeist/cover.jpg data/images/novinky/zeitgeist/cover2.jpg
 
TOPlist